Co cvičíme


KICKBOX

Popis

Kickbox je vhodný sport pro muže i ženy. Děti mají speciální oddíly, které jsou zaměřeny na celkovou pohybovou průpravu. V našem klubu se kickboxu můžete věnovat jen kondičně nebo i na závodní úrovni. Vyučujeme všechny styly kickboxu jako jsou full contact, light contact, pointfighting, low kick a aerokickbox. Nabízíme komerční i soukromé hodiny kickboxu pod vedením špičkových trenérů.

Finance

Pokud jste se rozhodli pro trénink kickboxu a jste u nás poprvé, máte první zkušební hodinu zdarma. Další placení se odvozuje od výběru konkrétního tréninku, který se rozhodnete navštěvovat.
Nabízíme tyto formy platby:
1. členství v klubu (celoroční předplatné), členové klubu mají přednostní právo účasti na tréninku. Kapacita tělocvičny je cca 20 osob na trénink, nečlenové tedy musí vyčkat do začátku hodiny, zbyde-li na ně volné místo v tělocvičně, pak se mohou zůčastnit tréninku.
2. permanentka na 10 vstupů

Jak na první trénink

První zkušební hodina je zdarma.

Na první trénink je zapotřebí mít pouze: volné, pohodlné kalhoty, tričko a ručník. Časem si můžete přímo u nás zakoupit speciální kickboxerské oblečení, které je nezbytné cca po měsíci tréninku: bandáže, chrániče na zuby, rukavice v přibližné hodnotě 1.000 Kč, ostatní chrániče budete potřebovat zhruba po 1 roce. Celková výstroj se dá pořídit do 4.000 Kč. Veškeré vybavení je možné zakoupit přímo u nás v klubu.

Kondice

Rozhodnete-li se začít s kickboxem v našem klubu, nepotřebujete mít přechozí fyzickou ani technickou průpravu, tréninky začátečníků jsou zaměřené na seznámení se základními technikami kickboxu a jejich procvičování, získávání fyzické kondice, pohyblivosti a koordinace. Poté, co si budete jisti v provádění základních technik a fyzickou připraveností, Vám trenér může doporučit přeřazení do tréninku pro pokročilé.

Výběr tréninku

Vyberte si trénink dle vlastních časových možností. Jdete-li na hodinu poprvé, navštivte prosím vždy trénink začátečníků a to i v případě, že jste se již někdy kickboxu věnovali. Na začátku tréninku upozorněte trenéra, že jste na hodině noví. Po skončení tréninku Vám trenér doporučí typ tréninku, který pro Vás bude nejvhodnější – dle Vašich fyzických možností a schopností. 

AEROKICKBOX (ADK)

Popis

Jedná se o určitý druh tréninkového nekontaktního cvičení, které obsahuje aerobní a kickboxové techniky. Účinkující používají techniky vycházející z kickboxu na speciálně vybranou hudbu. V programu mohou být určité obměny kombinované z programu Fitness. Výběr hudby je osobní.

ADK Bodyform

Cvičení na hudbu s kombinací kickboxerských úderových technik a důrazem na posilovací cvičení pro správné vytvarování postavy.

Rozvrh tréninku (60 minut)

- zahřátí se, rozcvička (cca 15 minut)
- náplň hodiny závisí na trenérovi
- sestavy, procvičování jednotlivých technik a kombinací (cca 30 minut)
- posilování jednotlivých partií, strečink (cca 15 minut)