Kickbox Klub KOSAGYM

KOSAGYM je moderní klub bojových sportů zaměřený na výuku a propagaci kickboxu a všech směrů, které z kickboxu vzešly. Nabízíme Vám jak kondiční tréninky kickboxu tak i možnost trénovat na závodní úrovni pod vedením špičkových profesionálních trenérů.

KOSAGYM založili v roce 2003 Pavel Dvorščík s Petrem Kotíkem, trenéři kteří patřili k závodní špičce kickboxu v ČR a jsou několikanásobnými mistry světa prestižních světových asociací.

Šéftrenérem klubu je Petr Kotík, který je několikanásobným mistrem světa v kickboxu a mnohonásobný Mistr ČR.
Je držitelem IV. danu v kickboxu a absolvent FTVS UK s nejvyšším trenérským vzděláním I.třídy.

V současné době působí klub v Praze na Vinohradech a v Horních Počernicích, kde spolupracuje s mnoha dalšími špičkovými trenéry. Při tréninkových hodinách se všichni trenéři snaží své zkušenosti předávat dál, dětem i dospělým, mužům i ženám. Náročnost tréninku si zvolíte sami, naše hodiny jsou určeny pro začátečníky i pokročilé, pro kontaktní i kondiční způsob trénování. Přijďte si k nám zacvičit, těšíme se na Vás !

Identifikační údaje klubu

Název: Kickbox klub, z.s.
Adresa: Vinohradská 1789/40, Praha 2, 120 00
č.ú.: 2000454028/2010