Kickbox Klub KOSAGYM

Kickbox je velmi univerzální a rozmanitý sport a KOSAGYM je moderní klub bojových umění zaměřený na všechny směry, které z kickboxu vzešly. Nabízí nejen závodní, ale i rekreační pojetí sportu pod vedením profesionálních trenérů.

KOSAGYM založili v roce 2003 Mgr. Pavel Dvorščík a Mgr. Petr Kotík - trenéři kteří patří ke špičce kickboxu v Čechách a jsou několikanásobnými mistry světa.

V současné době působí klub v Praze na Vinohradech a v Horních Počernicích, kde spolupracuje s mnoha dalšími špičkovými trenéry. Při tréninkových hodinách se všichni trenéři snaží své zkušenosti předávat dál, dětem i dospělým, mužům i ženám. Náročnost tréninku si zvolíte sami, naše hodiny jsou určeny pro začátečníky i pokročilé, pro kontaktní i bezkontaktní způsob trénování. Přijďte si k nám zacvičit, těšíme se na Vás !

Identifikační údaje klubu

Název: Kickbox klub, z.s.
Adresa: Vinohradská 1789/40, Praha 2, 120 00
č.ú.: 2000454028/2010