Partneři

Hlavní město Praha

Hlavní město Praha podporuje náš sportovní klub formou poskytování grantů na provoz dětských oddílů a formou příspěvků na sportovní vybavení našich tělocvičen. 

Fit-Pro

Naše firma je oficiálním a výhradním dovozcem značek WEIDER, OLIMP SPORT NUTRITION, MAX MUSCLE, NATURE`S BEST, AONE, STACKER2, MUSCLE&FITNESS, FITPLUS a HARBINGER. Ani jednu ze značek nemusíme dlouze představovat…každá samostatně patří ve svém segmentu ke světové špičce! Tyto značky jsou držiteli řady kvalitativních certifikátů, které splňují ty nejpřísnější normy. Pokud chcete o daných značkách vědět více, klikněte na jejich loga, která Vás přesměrují na oficiální stránky výrobce. Respektujeme ochranu životního prostředí, proto jsme také držiteli certifikátu o druženém plnění se spol. EKO-KOM, pro ekologickou likvidaci odpadů ze zboží, které dovezeme.
Jsme firma historií mladá což však doháníme nadšením a pozitivním přístupem k věci. Všichni jsme aktivní sportovci a tudíž máme ke sportovním doplňkům a sportu obecně více než vřelý vztah. Tento vztah se pozitivně odráží ve všem co děláme. Naší prioritní snahou je Vaše spokojenost.

Schubert Partner, a.s.

Společnost Schubert Partner a.s. provozuje velkoobchod ve dvou základních liniích, obalové materiály a čerstvá konzumní vejce. Ve firmě nachází trvalé uplatnění přes devadesát zaměstnanců. Distribuce zboží v rámci celé Evropské unie je zajišťována vlastními více než třiceti vozidly, včetně kamionové přepravy. Vzhledem k velmi širokému sortimentu zboží

Bezpečnostní agentura 2 SAFE 4 U, s.r.o.

Společnost 2 SAFE 4 U s.r.o. vznikla jako agentura realizující zajištění pořádku na kulturních a společenských akcí všeho druhu. Specializujeme se především na plesy, večírky, výstavy, koncerty a jiné akce vyžadující vnější zajištění pořádkové služby a požární ochrany. Naši pracovníci jsou kvalifikovaní profesionálové s mnohaletou praxí v oboru. Vaše bezpečí je proto zaručeno v té nejvyšší možné míře.
Mezi hlavní cíle bezpečnostní agentury 2SAFE4U s.r.o. patří poskytování maximálně kvalitních služeb spojených s vnějším zajištěním bezpečnosti SECURITY a pořadatelské služby. Naprostou samozřejmostí je profesionalita, kompletní servis, slušné jednání, diskrétnost a flexibilita našich zaměstnanců. Naše společnost si zakládá na efektivním, zodpovědném a přátelském personálu . Věříme, že právě tyto naše přednosti Vám ušetří nemalé časové i finanční prostředky při realizaci Vaší akce. 

Tiskárna LOGIK

Patříme mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti knihařského zpracování, personalizace tiskovin, kompletace a logistiky a dalších služeb pro řešení komplexních komunikačních kampaní našich klientů. 
Synergie, kterou jsme schopni našim zákazníkům nabídnout v propojení služeb reklamní agentury, moderní tiskárny a logistického operátora, je hlavním důvodem, který nás řadí mezi významné hráče v oblasti vývoje a realizace ucelených marketingových konceptů. I proto jsme významným partnerem řady významných českých i nadnárodních firem. 


Aikido Praha Vinohrady

Aikido Praha Vinohrady je škola bojového umění aikido pro dospělé, mládež a děti. Kvalitou učitelů, počtem tréninků a studentů, počtem a vysokou úrovní seminářů, zahraničnými kontakty i další aktivitou se řadíme mezi přední kluby v Evropě. Jsme členem České Federace Aikido.

VINOGRAF

Všichni naši lidé usilují o to, aby nabídli přátelské, vínu zasvěcené prostředí s možností ochutnat bohatou škálu nejrůznějších vín. Poskytují jistotu kvality, výběru, přípravy a servisu vín. Nabízí příležitost popovídat si o víně jednoduše i kvalifikovaně, ale bez pocitu méněcennosti z poučování. A jako nezbytný prvek vyspělé gastronomické služby pomáhají k vínu vybrat z chutné wine-friendly kuchyně (lhostejno zda studené či teplé) z "dílny" našich kvalifikovaných kuchařů .