Sponzoři

Schubert Partner a.s.

Společnost Schubert Partner a.s. provozuje velkoobchod ve dvou základních liniích, obalové materiály a čerstvá konzumní vejce. Ve firmě nachází trvalé uplatnění přes devadesát zaměstnanců. Distribuce zboží v rámci celé Evropské unie je zajišťována vlastními více než třiceti vozidly, včetně kamionové přepravy. Vzhledem k velmi širokému sortimentu zboží a služeb jsme schopni poskytnout kompletní dodavatelský servis.

Tiskárna LOGIK

Patříme mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti knihařského zpracování, personalizace tiskovin, kompletace a logistiky a dalších služeb pro řešení komplexních komunikačních kampaní našich klientů. 
Synergie, kterou jsme schopni našim zákazníkům nabídnout v propojení služeb reklamní agentury, moderní tiskárny a logistického operátora, je hlavním důvodem, který nás řadí mezi významné hráče v oblasti vývoje a realizace ucelených marketingových konceptů. I proto jsme významným partnerem řady významných českých i nadnárodních firem. 

Společnost založil její majitel pan Martin Švácha již v roce 1995 zprvu jako fyzická osoba. V souvislosti s dalším rozšířením ji později v roce 1999 transformoval do již současné podoby na společnost s ručením omezeným.
Jsme dynamická, ryze česká společnost bez účasti cizího zahraničního kapitálu zaměstnávající pouze české státní příslušníky.

Hlavní prioritou společnosti ŠVÁCHA-ZAHRADY VAŠICH SNŮ s.r.o., je uspokojování potřeb zákazníků v požadovaných termínech a kvalitě poskytovaných služeb při optimálních nákladech společnosti. Klademe důraz na postupy, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Restaurace Malešická Tvrz

Vítáme Vás v restauraci Malešická Tvrz. Najdete u nás hotové jídla, minutky, staročeskou kuchyni, míchané nápoje a koktejly či 5 druhů piva. Během dne nabízíme také obědové menu sestávající z polévky a hlavního jídla, u kterého je na výběr z šesti možností. V restauraci naleznete pivnici s nekuřáckým salónkem, sál pro 150 lidí a oddělený salónek. V letních měsících je otevřena prostorná zahrádka s dětským koutkem. Restaurace Malešická Tvrz, nabízí ve svojí lokalitě jeden z největších prostorů pro zábavu a příjemné posezení. Od otevření restaurace Vám nabízíme rovněž pravidelné hudební akce. Pro naše zákazníky rádi připravíme salónek, část restaurace nebo celou restauraci k pořádání oslav, narozenin, svateb, setkání nebo také firemních akcí a pracovních schůzek. Vše co děláme, děláme pro Vás - naše hosty. Naším cílem je nabídnout příjemné prostředí s profesionální obsluhou, kde se budete cítit jako doma a kam se budete rádi vracet. Vážíme si každé Vaší návštěvy. Největší odměnou za naši snahu je Vaše spokojenost. Malešická Tvrz, restaurace pro celou rodinu.